Мінералізатор Новая Вода NW-M104 (4 мінерали)

Мінералізатор води в системі фільтрації: для чого він потрібен та як працює

Зміст

Система зворотного осмосу – це дуже ефективний метод очищення, який стає все популярнішим. Це цілком зрозуміло, адже досягається чистота рідини 99,7%. Крім того, вдається затримати бактерії та палички, які здатні спричинити розвиток небезпечних хвороб, у тому числі дифтерію та тиф. Здавалось би, ідеальне рішення, однак це не зовсім так.

Чому дуже очищена вода не така корисна, як може здатись, і як це виправити

Система зворотного осмосу затримує практично всі речовини та мінерали, які знаходяться у воді. Це відбувається внаслідок того, що пори в мембрані мають дуже маленькі розміри, буквально 0,0001 мікрон. Отже, у фільтрі залишається все, що має менший розмір. Цей концентрат зливається в дренаж. Те, що виходить одразу після осмосу, – це практично дистильована вода, яку аж ніяк не варто споживати в такому вигляді.

Основна небезпека криється в тому, що, крім шкідливих та небезпечних речовин, затримуються всі корисні мікроелементи. Однак і рідину, яка тече прямо з-під крана, також споживати небезпечно, адже в ній кальцію і магнію значно менше, ніж органіки та хлору. Для того щоб зробити занадто очищену рідину придатною до регулярного споживання, треба встановити мінералізатор для води. Це додатковий елемент, префільтр, який необхідний для насичення рідини важливими мікроелементами, які дуже потрібні організму людини.

Особливості мінералізаторів у системах зворотного осмосу

Попри те, що організм отримує чимало важливих мінералів із харчовими продуктами, все ж не варто пити таку воду, що одразу йде від системи зворотного осмосу. Мінералізатор сприяє нормалізації кількості мінералів та робить воду смачнішою. Крім того, ви точно отримуватимете необхідне насичення речовинами, яких часто не вистачає. Отже, отримання кальцію, калію та магнію з водою – це оптимальний варіант.

Мінералізатор зручний та простий у використанні. Він представлений у вигляді картриджа з мінералами, які розміщені пошарово. У процесі проходження через товщу цих речовин рідина насичується необхідною кількістю корисних елементів, що регламентується характеристиками. Зверніть увагу на те, що заявлений обсяг мінералів потрапляє у воду лише протягом  року чи при використанні певного ресурсу в літрах. Надалі цей показник зменшується, адже речовини просто вимиваються.

На мінералізованій воді краще не готувати їжу, тому в системах зворотного осмосу передбачене виведення окремого крана для отримання просто очищеної рідини.

Значення мінералів для здоров’я людини важко переоцінити, адже вони беруть участь у багатьох процесах, які відбуваються в організми. Але й споживати їх також потрібно правильно.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *