Популярні німецькі імена для хлопчиків – 50 варіантів імен

Зміст

Багато країн – багато й різновидів імен та прізвищ. Відомо, що у світі існує близько 300 тисяч імен, з яких чоловічих та жіночих – приблизно порівну. Проте, ту цій статті поговоримо у значно менших масштабах і у більш вузькому напрямку. А саме – про чоловічі імена у такій країні Європи, як Німеччина. Найпопулярніші варіанти та їх значення, як вони впливають на людей та звідки пішли – про усе це ви зможете дізнатися далі.

Значення імені у житті людини

Як корабель назвеш – так він і попливе. Знайома фраза, чи не так? В нашій особистості, ім’я діє, як механізм ідентифікації. Почувши його, можна вгадати національність, вірування та рідний регіон людини. Є конкретні аспекти і сфери життя, на які імена здійснюють вплив:

 • Культура. В залежності від суспільства, імена несуть певні значення та асоціації з культурою, вірою, сімейними цінностями, що запроваджені в країні. Ім’я може бути вибране через історичні або сімейні трактування. 
 • Ідентичність. Ім’я людини – як первинний спосіб формування особистої ідентичності у суспільстві. Через ім’я людина ідентифікує себе серед інших. 
 • Вплив на кар’єру. У деяких ситуаціях ім’я може набувати важливого аспекту у кар’єрній сфері. Через незвичайні або важковимовні форми імен, людина може зіткнутися з певними труднощами, кажуть деякі дослідження. 
 • Емоційна сфера життя. Через своє ім‘я, його значення або трактування, людина може відчувати гордість, задоволення та приємні емоції. Проте, ситуація може повернутися іншим боком, коли ім’я може викликати сором та подібний негатив. Також, інші люди можуть запам’ятати особу з незвичним чи просто гарним ім’ям.
 • Особисті уподобання. Деякі надають своєму імені більшого значення, ніж потрібно. Тому для когось ім’я – це щось звичайне, а для іншого може означати індивідуальність і т.д.

Історія імен Німеччини

Проте, заглибимося, все-ж таки, у тему саме німецьких імен.

Їх походження починається з різних витоків. Вони охоплюють звичаї давньої Німеччини, вплив християнства, події історичного минулого та тренди світу. Німецькі імена поділяються на дві групи – давньонімецькі та іншомовні. 

Ім’я епохи давньої Німеччини складалося з двох основ. Кожна з них має свій сенс. Як приклади серед них: Gertrud, Vulfsig, Badvin та ін. 

Подібні імена мали вплив на долю носія та були його оберегом. За даними давніх документів, є приблизно 7000 двокореневих варіантів, більшість з яких є чоловічі. Доречі, більшість таких давніх імен мають військовий сенс, означають слова “зброя”, “битва”, “війна”, “захист”. 

Іншомовні належать більше до християнства, також до грецьких та латинських витоків. 

Популярні чоловічі імена у Німеччині

Нарешті, ми дісталися головного підрозділу статті – чоловічі німецькі імена.  Загалом, вибір імені річ достатньо важка. Варіантів багато, кожен має свій сенс і трактування. Чоловічих імен у Німеччині не мало, але ми обрали для вас найпопулярніші варіанти: 

 1. Лукас (Lukas). Ім’я є у топі за популярністю вже багато років. Воно має латинське коріння, трактується як: “світлий день” чи “світлий”.
 2. Пауль (Paul). Класичне та лаконічне ім’я. Довгий час залишається популярним. Його значення: “скромний” та “маленький”.
 3. Беждамін (Benjamin). Означає: “щасливий” та “син правої руки”. Має іудейське коріння та дуже поширене серед німців. 
 4. Леон (Leon). Це ім’я – символ сили та мужності. Поширене не тільки у Німеччині, а й в інших країнах.  
 5. Фелікс (Felix). Також трактується як “щасливий” та “везучий”. Німці дуже полюбляють його за своє позитивне значення. 
 6. Ноа (Noah). Це ім’я з біблійським корінням. Наразі активно набуває популярності у Німеччині та багатьох інших країнах. 
 7. Макс (Max). Є скороченням більш довгого варіанту “Максиміліан”. Ім’я полюбляють за коротку форму та зручну вимову. 
 8. Ліам (Liam). Ім’я ірландського походження. Також нещодавно активно набуло популярності у Німеччині.
 9. Еміль (Emil). Стародавнє ім’я, яке все більше поширюється серед німців. Його значення “наполегливий”, “старанний”.
 10. Хенрі (Henri). Оригінальною формою є написання “Heinrich”, проте більш мобільна версія також швидко розповсюджується у Німеччині.  

Також, є імена, які доволі часто можна почути у Німеччині:

 1. Maximilian;
 2. Noah;
 3. Jonas;
 4. Sebastian;
 5. Elias;
 6. Timo;
 7. Nico;
 8. Anton;
 9. Julius;
 10. Philipp;
 11. Fabian;
 12. Moritz;
 13. Vincent;
 14. Luca;
 15. Adrian;
 16. Jan;
 17. Daniel;
 18. Eric;
 19. Jonathan;
 20. Martin;
 21. Oliver;
 22. Tobias;
 23. Simon;
 24. Richard;
 25. Julian;
 26. Christpher;
 27. Niklas;
 28. Markus;
 29. Mathias;
 30. Christian;
 31. Patrick;
 32. Manuel;
 33. Niko;
 34. Marcel;
 35. Johannes;
 36. Dominic;
 37. Robin;
 38. Victor;
 39. Henry;
 40. Carl.

Прочитавши цю статтю, ви трохи більше дізналися про історія походження німецьких імен, їх різновиди та що з імен у Німеччині зараз на піку популярності. Сподіваюсь, ви знайшли відповіді на свій запит і почули, навіть, трохи більше.

Цю сторінку знаходять по таким запитам:
Популярні німецькі імена для хлопчиків, німецькі імена для хлопчиків, Популярні німецькі імена хлопчиків, Чоловічі німецькі імена, Популярні чоловічі імена у Німеччині

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *