Сигарети https://cig-poshta.in.ua/ru/shop/parliament-ru/ — високотехнологічний продукт, під час виробництва якого використовують останні наукові розробки. Незважаючи на це, вони мають досить просту конструкцію.
Головні складові будь-якої сигарети — тютюнова суміш, паперова оболонка та фільтр. Від якості цих складових залежать споживчі властивості готової продукції. Насамперед це стосується тютюну.
Тютюнова суміш
Основу сигарети становить подрібнений тютюн. До суміші входять листя різних сортів цієї рослини та допоміжні компоненти. Поєднання сировини кількох сортів дає змогу отримати продукт із необхідними характеристиками смаку та аромату.
Тютюнові компанії прагнуть здешевити виробництво та знизити витрати сировини, зберігши при цьому високу якість готової продукції. Досягти цієї мети дає змогу використання відновленого й розширеного тютюну, а також хімічних домішок.
- Відновлений тютюн. Побічні продукти переробки тютюнового листя подрібнюють, змішують з водою і пресують у листи. Ці листи подрібнюють і додають до тютюнової суміші у певних пропорціях. Використання вторинної сировини дає змогу скоротити відходи та знизити собівартість продукції.
- Розширений тютюн. Цей вид тютюнової сировини вирізняється підвищеною насипною щільністю. Його отримують у процесі швидкого нагрівання тютюнових частинок у потоці гарячого повітря або пари. Клітини рослинної тканини роздуваються, наче попкорн. Використання розширеного тютюну дає змогу заощадити до 30% сировини.
- Хімічні домішки. Додавання певних хімічних речовин дає змогу регулювати вологість сировини, а також поліпшувати смак, запах і зовнішній вигляд тютюнових виробів. Під час виробництва сигарет здебільшого використовують такі речовини, як пропіленгліколь, гліцерин, ацетат целюлози та харчові ароматизатори.
Також під час виробництва тютюнової продукції використовують тютюн із бракованих і пошкоджених сигарет. Браковані вироби пропускають через спеціальну машину — бракобійку, в якій від тютюну відокремлюються папір і фільтри, видаляються дрібне сміття та пил. Вилучений із бракованих сигарет тютюн додають до свіжої сировини у певній пропорції (5–15%). Це дає змогу здешевити собівартість і водночас зберегти належну якість тютюнових виробів.
Сигаретний папір
Паперова оболонка потрібна для того, щоб скріплювати тютюновий наповнювач. Сигаретний папір виробляють із деревної чи лляної целюлози, до якої додають карбонат кальцію та інші речовини. Від властивостей паперу залежать швидкість тління та зовнішній вигляд попелу сигарети. Для надійного кріплення шва краї шматочків паперу обробляють клеєм чи крохмалем. На паперову стрічку можуть наносити мікроперфорацію, яка регулює циркуляцію повітря.
Фільтр
Фільтрувальний елемент розташовується на кінці сигаретної гільзи. Переважно фільтри виготовляють із ацетатного волокна, значно рідше використовують паперові, вугільні та інші варіанти. Сигаретний фільтр утримує частинки тютюну, пом’якшує смак та охолоджує струмінь диму. Від товщини та щільності фільтрувального елемента залежить легкість затягування. Деякі види сигаретних фільтрів містять капсулу, або «кнопку», з ароматичною рідиною, призначену для посилення та урізноманітнення смакових відчуттів.
Інтернет-магазин Cig-Poshta пропонує якісні сигарети найвідоміших марок за найнижчими цінами. Високу якість продукції підтверджено відповідними сертифікатами. Завдяки простому та інтуїтивно зрозумілому інтерфейсу сайту ви швидко знайдете потрібний товар і зможете оформити замовлення буквально за кілька хвилин. До того ж Cig-Poshta забезпечує безплатне доставлення по всій країні, що дасть змогу заощадити ще більше.