Все про фрези для манікюру: види, призначення та вибір

Зміст

Фрези для манікюру у продажу запропоновані багатьма різними моделями, можуть бути вироблені з різноманітних матеріалів, мати різний рівень абразивності, призначення. Майстру-початківцю може бути важко розібратися з широким асортиментом.

Значення фрез у сучасному манікюрі

Апаратний манікюр – це сучасний спосіб догляду за нігтями та шкірою рук, що забезпечує чистоту обробки за допомогою фрези для манікюру без використання ріжучих знарядь. Він дозволяє охайно обробляти пластину нігтя та кутикулу, вирішуючи труднощі огрубіння бічних валиків та значного заростання лунки. Завдяки йому руки виглядають доглянутими триваліше, ніж після класичного обрізного манікюру. 

Що таке фрези та для чого вони потрібні

Якщо вам приглянулися фрези у спеціалізованій крамниці, то зауважте: в інструментів бувають різні форми. Вони відрізняються візуально і за напрямком застосування. Головні завдання фрез: видалення матеріалів: покриття, нарощування; делікатна обробка ложа, кутикули, нігтів.

Трапляються ще функціональні вироби – вони придатні для виконання всіх типів робіт.

Інструмент для роботи як з руками, так і з ногами використовують єдиний, але різнитимуться розміри знімальних насадок та ступінь їхньої абразивності, твердість. 

Основні типи фрез: класифікація за матеріалом

Одним з головних у критерії класифікації є матеріал виробу:

  1. Алмазні вироби пасуватимуть для нігтьових пластин та ложа. На базу з металевого сплаву напилюється порох з алмазною крихтою. 
  2. Твердосплавні фрези добре знімають нарощені нігті, тривкі декоративні покриття на основі гелю. Розрізняються насічки як хреста, так і прямої чи косої форм.
  3. Керамічні фрези роблять зі складеної кераміки зі специфічним вмістом. Під час обробки кераміка не перегрівається. 
  4. Корундові фрези виробляють із використанням електрокорундового порошку, спеченого на полімерному зв’язуванні. Інструмент працює обережно, температуру поверхонь не збільшує. Має велику щільність.
  5. Кремнієво-карбідні є незамінними для обробки проблемних зон стопи. Для виробництва шліфувального інструменту використовується силіконова, замшева, гумова сировина.

Форма і жорсткість фрез: як обрати правильно

Існує чимало різновидів фрез для манікюру, кожна з яких застосовується для виконання певних маніпуляцій. Частина з них створена для вирішення конкретних завдань, інші можуть виконувати водночас декілька функцій. Якщо майстер вміє працювати багатофункціональними фрезами, це значно заощаджує його час, оскільки йому не доводиться час від часу змінювати насадки.

Основні форми:

  • «полум’я»;
  • «голка»;
  • «кукурудза»;
  • «конус»;
  • «циліндр» або «валик»;
  • «чечевиця» або «куля».

Існують також інші різновиди фрез, які потрібні для роботи з нігтьовою пластиною та зняття матеріалу.

Догляд і зберігання фрез

  1. Вибирайте фрезу відповідно до типу шкіри та задач, які треба зробити.
  2. Ознайомтеся з порадами виробника щодо використання та догляду за фрезами.
  3. Неодмінно робіть дезінфекцію фрез після кожного клієнта.
  4. Слідкуйте за станом фрез і замінюйте їх у разі зношення або пошкодження.

Правильний вибір фрез для манікюру суттєво впливає на якість послуг, комфорт роботи майстра та безпеку процедури. Зважайте на матеріал виготовлення, форму, розмір, абразивність та систему кріплення фрези під час вибору. 

Якісні фрези – інвестиція в безпеку й результат

Аби фреза не зашкодила майстру та клієнту, слід притримуватися оптимального кута, нахилу, не чинити зайвого тиску. Постійно вірно обирайте ступінь абразивності з огляду на призначення інструменту.

Фрези для манікюру використовують під час апаратної процедури. Обирати їх варто за твердістю, матеріалом виготовлення, призначенням.

Дотримуйтесь рекомендацій щодо використання та догляду, щоб забезпечити довговічність інструменту та безпеку роботи.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *