В чому піти в театр, щоб виглядати доречно

В чому піти в театр, щоб виглядати доречно

Зміст

Плануєте культурний вечір? Хочете виглядати відповідно елегантно, але не надто прискіпливо? Не можете підібрати наряд в театр, саме тому, що хочеться дотриматися “золотої середини” – мати належний вигляд, але сучасний. У цьому огляді ми допоможемо скласти правильний образ в театр для вас та вашого партнера.

Дрескод в театр: що потрібно знати

З часом театральний дрескод відчутно змінився. Вже давно немає вимог до жінок носити довгі та пишні сукні, відбирати догори волосся та мати при собі віяло. Але й абсолютна свобода у виборі костюма теж поки недосяжна. Це не означає, що, якщо ви прийдете в театр в джинсах, вас не пропустять чи зганьблять. Це скоріше ваше внутрішнє рішення відповідати вимогам та очікуванням суспільства, бути частиною спільноти та якоїсь спільної ідеї. А це часом теж приємно.

То як краще одягтися? Є кілька правил, що вдало підібрати одяг для театру:

  • Стриманість та мінімум декору.
  • Простий крій.
  • Довжина міді або максі.
  • Зважений підхід до відкритих зон – високі розрізи та глибокі вирізи вважаються моветоном. Гарно виглядатиме сукня з довгим рукавом.
  • Дорогі тканини.
  • Помірність у кольорах – від яскравих та кислотних краще відмовитися. Обирайте пастельну, стриману та темну гаму.

Що одягнути в театр жінці?

Звісно, підійде сукня – з шовку, віскози, шифону, щільного трикотажу або костюмки. Сукня-футляр, А-крою, довгі. З модного плаття на осінь можна виокремити фасони з пишними або цікавими рукавами, оригінальними комірцями, з заниженою лінією талії, мереживні тощо.

Гарним комплектом буде сукня й блуза. Радимо звернути увагу на фасон олівець, годе, плісировану, довгий клин, з акуратною елегантною бахромою. Щодо верху – це може бути відповідний шовковий топ, водолазка, класична сорочка або жіночні різновиди блузки зі стриманим оздобленням.

Костюм також вписується у театральну естетику. Класичний чи з широкими штанами, вкороченим чи подовженим жакетом. Такий собі смарт-кежуал, бажано темних кольорів.

Взуття переважно закрите. Сандалі, шльопанці, мюлі не допускаються. Краще якщо це будуть традиційні човники на середніх та низьких підборах. Також краще утриматися від суцільно спортивних варіантів – кед чи кросівок. Можна підібрати ботильйони чи челсі.

Аксесуари мають бути мінімальними, а сумка максимально маленькою. Вміщати тільки необхідне. Ніяких шоперів, форматів А4, пляшки води з собою чи павербанків.

Варто зазначити, що більш вільні формати – молодіжний театр чи експериментальний мають менше вимог до дрескоду, тож обов’язково зважайте заздалегідь, куди саме йдете.

В чому піти в театр чоловіку?

Наряд для театру потрібен і чоловіку. Якщо не хочеться йти у традиційній “трійці” або вважаєте її занадто офіційною, можна підібрати класичні штани, сорочку (лонгслів, футболку, водолазку), жакет темного забарвлення. Жодних светрів, кардиганів, боже збав спортивних елементів. Звідси й вимоги до взуття – туфлі або оксфорди.

Можна додати хустку на шию, метелик чи шпонки, якщо душа вимагає лоску.

Також зважайте на гармонійне поєднання луків між собою, якщо йдете у парі – вони мають бути в одному тоні або ж контрастувати.

Необхідне вбрання для культурних заходів завжди можна підібрати в онлайн-бутику Issaplus.

За матеріалами: https://issaplus.com/ua/

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *