6 серіалів, схожих на “Бріджертони”

Зміст

“Бріджертони” – це американський костюмований телесеріал від Netflix, прем’єра якого відбулася в грудні 2020 року. Він заснований на серії романів Джулії Квінн під назвою “Бріджертони: хроніки сім’ї Бріджертон”. Серіал розповідає історію могутньої родини, які орієнтуються у світі аристократії та пліток Лондона епохи Регентства (1811-1820 рр.).

Кожен сезон “Бріджертонів” зосереджується на пошуках кохання певного члена родини. Перший сезон присвячений старшій доньці Дафні, яка дебютує на лондонській сцені. Таємнича Леді Вістлдаун, чия особа не розкривається, публікує скандальні листівки, де обговорюються події сезону та особисте життя аристократів.

“Бріджертони” зачаровують глядачів емоційними історіями кохання, вишуканими костюмами та атмосферою епохи Регентства. Якщо ви шукаєте серіали з подібною естетикою та захоплюючими сюжетами, ось 6 чудових варіантів:

Чужоземка, 2014

Цей епічний історичний серіал розповідає про Клер Ренделл, медсестру з 20-го століття, яка подорожує в часі до Шотландії 18-го століття. Там вона закохується в Джеймі Фрейзера, воїна-якобіта, і опиняється втягнутою в політичні інтриги та бої за незалежність.

“Чужоземка” пропонує подібну суміш романтики, драми та пригод, як і “Бріджертони”, але на тлі мальовничих пейзажів Шотландії.

Дікінсон, 2019

Цей комедійно-драматичний серіал досліджує життя юної Емілі Дікінсон, американської поетеси 19-го століття. Серіал зображує Емілі як бунтарку, яка кидає виклик гендерним очікуванням свого часу, шукає натхнення в природі та закохується у сусідку Сьюзен Хант.

“Дікінсон” поєднує в собі історичну точність з сучасним гумором та емоційними переживаннями, подібно до “Бріджертонів”.

Сендітон, 2019

Цей романтичний міні-серіал заснований на незавершеному романі Джейн Остін. Він розповідає про Шарлотту Гейвуд, молоду жінку, яка приїжджає до приморського містечка Сендітон. Там вона знайомиться з Томасом Паркером, харизматичним та загадковим чоловіком, і опиняється втягнутою в світ соціальних інтриг та таємниць.

“Сендітон” має подібний до “Бріджертонів” стиль та атмосферу, з елегантними костюмами, вишуканими декораціями та захоплюючою історією кохання.

Енн, 2017

Цей канадський драматичний серіал заснований на романах Люсі Мод Монтгомері. Він розповідає про життя сироти Енн Ширлі, яка приїжджає жити до брата та сестри на острів Принца Едуарда. Енн – мрійлива та емоційна дівчина, яка приносить у життя своїх нових знайомих радість та оптимізм.

“Енн” має подібну до “Бріджертонів” атмосферу тепла та затишку, з акцентом на сімейні цінності, дружбу та самопізнання.

Полдарк, 2015

Цей британський історичний драматичний серіал розповідає про Росса Полдарка, який повертається до Корнуолла після закінчення війни та знаходить своє місто зруйнованим, а кохану – зарученою з іншим. Росс прагне відновити своє життя та здобути щастя, борючись із несправедливістю та соціальними бар’єрами.

“Полдарк” пропонує захоплюючу історію про стійкість, кохання та соціальну справедливість, подібно до “Бріджертонів”, але на тлі мальовничих пейзажів Корнуолла.

Абатство Даунтон, 2010

Цей британський історичний драматичний серіал розповідає про життя аристократичної сім’ї Кроулі та їхніх слуг в епоху початку 20-го століття. Серіал досліджує соціальні зміни, сімейні драми та особисті стосунки на тлі історичних подій.

“Абатство Даунтон” пропонує схожу до “Бріджертонів” атмосферу вишуканості, інтриг та життя аристократії. Він також приваблює глядачів захоплюючими сюжетними поворотами та взаєминами між персонажами різних соціальних класів.

Якщо вам подобається стиль та сюжет “Бріджертонів”, ці 6 серіалів обов’язково захоплять вашу увагу. Вони пропонують суміш романтики, драми, пригод та історичного колориту, які перенесуть вас у минулі епохи та подарують незабутні враження.

Цю сторінку знаходять по таким запитам:
що подивитися якщо сподобався серіал бріджертони, що дивитися після серіалу бріджертони, фільми та серіали схожі на бріджертони

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *