Павутиння на коліні: значення тату

Зміст

Тату на тілі можуть багато сказати про людину: її характер, захоплення та навіть віру. Ці зображення мають свою символіку, а їх значення можуть змінюватись просто від розташування. Сьогодні ми розглянемо варіації та значення саме зображення павутиння. Що кажуть такі тату про людину, яка в них історія, та що це, просто “гарний малюнок” чи “особлива символіка”? Пропонуємо розібратися.

Історія зображення павутиння 

Вважається, що малюнок павутини належить до епохи етносу. Підтвердженням цьому є тлумачення та думки різних народів того часу:

 • Азійці сприймали павутиння, як сексуальність, привабливість та красу жінок. Поширеним це значення було у Китаї та Японії;
 • Індіанці Північної Америки вважали павутину символом бездоганного творіння та досконалості, на відтворення якого людина не здатна. Також, племена вважали, що митці цього витвору – павуки, є священними створіннями, які плетуть нитки долі людей, як їх павутиння; 
 • В Африці, у рабів було бачення цього явища, як уособлення непокірності та незалежності. 

Кримінальне значення такого тату

Павутиння полюбляли такі люди як: правові нацисти, ув’язники та наркомани. В тюрмах це тату, а саме кількість ниток павутини, символізує чисельність проведеного часу під ув’язненням. З гордістю носили це зображення на тілі у в’язниці й ті, хто активно виступав проти режиму та порушував дисципліну, демонструючи свою “непідданість” та “силу характеру”. Проте, якщо на зображенні павук спускається з павутиння донизу – це трактується, як символ розкаяння і жаль про скоєний злочин. 

Що означає тату павутиння на тілі чоловіків

У чоловіків зображення павутини може бути як цілісним, так і доповненням якоїсь композиції чи малюнку на тілі. У хлопців подібні тату – спосіб акцентування уваги на деякі значення:

 • Готовність, у будь-яких обставинах і ситуаціях, триматися своїх принципів, стандартів та ідеалів;
 • Прагнення бути незалежним і вільним духовно;
 • Бунтарність характеру. 

Що означає тату павутиння на тілі жінок

Жінки набагато рідше роблять собі подібні тату. Проте, все ж таки такі випадки зустрічаються. Сенс цього тату на тілі жінки не сильно відрізняється від трактування у чоловіків. Подібні тату у дівчат свідчать про непокірність, незалежність, крик “ні” усіляким стандартам та суспільним рамкам.

Найрозповсюдженіші місця, куди набивають тату

Під час вибору місця на тілі, важливі вимоги до образу та бажаний розмір тату. Графічно, зображення павутини доволі просте. Навіть, коли бажана ділянка тіла обмежена в розмірі – майстер все одно зможе зробити зображення якісним, бо у цьому випадку не потрібна складна та ретельна деталізація. Далі вже йдуть ваші пріоритети:

 • Якщо є бажання приховати тату від сторонніх поглядів – хлопцям це можна зробити, набивши зображення на грудях чи колінах;
 • Серед дівчат, популярний варіант – це лопатка. І естетично, і не кожен може побачити;
 • Універсальним місцем є рука, в області зап’ястя та плечей. Проте, це може підійти не усім, бо для деяких професій тату є неприйнятними, а на руці його важко приховати;
 • Тату на ліктях означає вірність своїм ідеалам та принципам;
 • Тату павутини на коліні виглядає більш об’ємним та опуклим. Тому коліна та лікті користуються такою популярність серед вибору місць нанесення зображень павутини.

Проте на сьогоднішній день усі теорії та знання щодо тату павутиння все більше зникають. Наразі, значення плетіння павука на тілі символізує мужність, впевненість, брутальність та потенційну небезпеку хазяїна подібних тату. 

Особливість тату на коліні

Коліно може дійсно вважається особливою частиною тіла для набивки тату. Проте, малюнок може бути кардинально різним, починаючи від розмірів, закінчуючи ідеєю та символізмом самого зображення. Деякі, при виборі частини тіла для тату, зупиняються на коліні, саме через символізм  суглобу, що трактується як рух та гнучкість. Набивка на одному з колін, вже буде мати підтекст бажання рухатися вперед за будь-яких обставин, натяк на гнучкість своєї особистості та внутрішня готовність подолати усі життєві складності . 

Також набите тату на цьому суглобі може діяти, як знак сили волі та сміливості. Справа у можливій болючості процедури набивки, через анатомічно тонку шкіру на коліні. Тому, рішення робити, ту ж саму, павутину на коліні, вже є автоматичним викликом для себе та своєї терплячості. 

Отже, ми з’ясували, що “тату” – це не просто картинка на тілі. Для більшості людей це частина образу, символ їх пріоритетів, спосіб самовираження і, навіть, талісман. Багато з тих, хто у наш час роблять тату з зображенням павутини, символізують цю картинку з наданням внутрішньої сили, впевненості у собі та своїх діях. Будьте пильними, робіть тату з розумом та обирайте правильних майстрів.  

Цю сторінку знаходять по таким запитам:
Павутиння на коліні: значення тату, що означає павутиння на коліні, тату павутина на коліні

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *