5 серіалів, схожих на “Паперовий будинок”

Зміст

“Паперовий будинок” (La Casa de Papel) – іспанський кримінальний драматичний серіал, який завоював серця глядачів по всьому світу своїм цікавим сюжетом, харизматичними персонажами та несподіваними поворотами. Якщо вам сподобався цей серіал, ви, ймовірно, шукаєте щось подібне, щоб зануритися у світ інтриг, авантюр та гострих відчуттів.

Ось 5 серіалів, які мають багато спільного з “Паперовим будинком” і, ймовірно, припадуть вам до душі:

Пуститися берега (Breaking Bad, 2008-2013)

Серіал починається з того, що Уолтер Вайт, зразковий сім’янин і вчитель хімії, отримує жахливий діагноз – рак легенів. Зіткнувшись з перспективою ранньої смерті та фінансових проблем, Уолтер вирішує ризикнути й розпочинає небезпечний шлях виробництва та продажу метамфетаміну. Разом зі своїм колишнім учнем Джессі Пінкманом, який стає його неохочим партнером, Уолтер створює псевдонім “Heisenberg” та занурюється у світ злочинного світу. Протягом п’яти сезонів серіалу ми спостерігаємо за тим, як Уолтер поступово перетворюється з доброзичливого вчителя на безжального наркоторговця, чиї дії руйнують його сім’ю, шкодять близьким і ставлять під загрозу його власне життя.

“Пуститися берега” досліджує теми морального розпаду, сімейних стосунків, впливу влади та небезпеки злочинного життя. Це захоплюючий і глибокий серіал, який змушує глядачів задуматися над складністю людської природи та наслідками наших вчинків.

Нарко (Narcos, 2016-теперішній час)

Цей біографічний серіал розповідає про життя та злочини Пабло Ескобара, колумбійського наркобарона, який створив один з найпотужніших наркокартелів в історії. Серіал детально описує жорстокий світ наркоторгівлі, корупцію, політичні інтриги та боротьбу правоохоронних органів з Ескобаром. Глядачі стають свідками його безжального підйому до влади, жорстоких методів ведення бізнесу та руйнівного впливу його картелю на колумбійське суспільство. “Нарко” використовує документальні кадри, інтерв’ю з реальними людьми та драматизовані сцени, щоб створити захоплюючий та реалістичний портрет одного з найвідоміших злочинців у світі. Серіал досліджує теми влади, корупції, бідності, насильства та боротьби добра зі злом.

Берлін (Berlin, 2023 – )

У 1990-х роках чотири друга – Ян, Ніко, Ларе та Штефан – возз’єднуються в Берліні після падіння Берлінської стіни. Їхні життя переплітаються на тлі бурхливої ​​епохи змін та можливостей. Ян, який виріс у Східній Німеччині, намагається адаптуватися до нового життя в західній частині міста. Ніко, талановитий художник, шукає натхнення та визнання. Ларе прагне побудувати кар’єру музиканта. А Штефан, який працює охоронцем, закохується в дівчину з багатого східнонімецького сімейства. Серіал досліджує теми дружби, кохання, втрати, амбіцій та особистої свободи в новому Берліні. Глядачі стають свідками того, як друзі стикаються з різними викликами та можливостями, намагаючись знайти своє місце в новому світі.

Калейдоскоп (Kaleidoscope, 2023)

Майстерний злодій Лео Робинсон планує грандіозне пограбування сейфа в Нью-Йорку. Серіал розповідає історію про пограбування з нелінійним сюжетом, де кожен епізод розкриває різні аспекти плану та його виконання. Глядачі бачать події з різних точок зору, включаючи перспективи Лео, його команди, поліцейських та інших.

Люпен ( Lupin 2021)

Люпен – це захоплюючий французький кримінальний драматичний серіал, створений Жоржем Кейзом, який транслюється на Netflix. Серіал натхненний романами про Арсена Люпена, вигаданого джентльмена-грабіжника, створеного Морісом Лебланом. Ассан Діоп, молодий сенегалець, який живе в Парижі. Він прагне помститися за смерть свого батька, яку він звинувачує у несправедливому засудженні та загибелі від рук багатого французького бізнесмена П’єра Перьє.

Ассан, натхненний пригодами Арсена Люпена, стає майстерним злодієм та шахраєм, використовуючи свої хитрощі, спритність та харизму, щоб обводити навколо пальця могутніх і багатих. Він планує серію витончених пограбувань та афер, щоб викрити корупцію та зловживання владою П’єра Перьє та його співучасників. Кожен епізод серіалу – це окрема пригода, де Ассан використовує найкращі плани та хитрощі, щоб обійти закон і здобути перемогу над своїми ворогами.

Це лише декілька з багатьох серіалів, які можуть сподобатися шанувальникам “Паперового будинку”. Кожен з них має свої унікальні особливості, але всі вони об’єднані захоплюючими сюжетами, динамічним розвитком подій та цікавими персонажами.

Тож, якщо ви шукаєте нове телешоу, яке триматиме вас у напрузі та не дасть відірватися від екрана, рекомендуємо вам ознайомитися з цими 5 серіалами.

Цю сторінку знаходять по таким запитам:
що подивитися якщо сподобався серіал паперовий будинок, що дивитися після серіалу паперовий будинок, фільми та серіали схожі на паперовий будинок

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *