20 фільмів про підліткове кохання

Зміст

Підлітковий вік завжди був періодом, повним інтенсивних емоцій, пошуку себе та першого кохання. Кіноіндустрія неодноразово відтворювала цю магію переживань на екрані, даруючи глядачам безліч незабутніх історій про підлітків, які зазнають кохання. Ось 20 фільмів, які варто переглянути, щоб поринути у світ першої любові та романтичних відкриттів.

Найчастіші жанри фільмів про кохання підлітків 

ЖанрОпис
1РомантикаФільми цього жанру часто розглядають теми першої любові, романтичних відносин та пошуку душевної спільності. Вони можуть бути легкими та гумористичними або змушувати глядачів переживати глибокі емоції;
2ДрамаДраматичні фільми про підліткове кохання часто досліджують складні аспекти відносин. Такі, як конфлікти з батьками, соціальні проблеми або навіть хвороба. Вони можуть бути емоційно важкими, але водночас вони можуть допомогти глядачам краще зрозуміти складність підліткових відносин;
3КомедіяКомедійні фільми про підліткове кохання зазвичай зосереджуються на невдахах, непорозуміннях та комічних ситуаціях, що виникають у процесі підліткових романтичних відносин. Вони можуть принести глядачам сміх та легкість;
4Фентезі/Наукова фантастикаУ цих фільмах підлітки можуть знаходити кохання в незвичайних або фантастичних обставинах. Наприклад, в світі магії, в космосі або в умовах апокаліпсису. Це дає можливість висловити відчуття пригоди та фантазії;
5ЖахиДеякі фільми про підліткове кохання можуть включати елементи жахів, де головні герої змушені боротися з надприродними загрозами або монстрами, тоді, як їхні відносини тестуються в екстремальних умовах.

Хоча жанри можуть різнитися, спільним елементом у всіх цих фільмах є відображення важливості підліткового кохання, як частини процесу зростання та самовизначення.

25 фільмів про підліткове кохання

Мій перший раз (2012) 

Сара – найкраща у своєму класі, яка чудово справляється з навчанням і будує грандіозні плани на майбутнє. Єдина проблема в її житті – конфлікти з матір’ю, хоча з вітчимом вона чудово ладнає. Сара постійно зайнята уроками, тому ще жодного разу не закохувалась.

Після різдвяних канікул до її класу приходить новий учень – Закарі Скар. Він уже змінив кілька навчальних закладів через проблеми з навчанням, але уроки та домашні завдання його мало хвилюють. Він має великий досвід у любовних справах, та й навчання на новому місці він починає з того, що прогулює уроки після нічної гулянки. Закарі і Сара з самого початку не ладнають один з одним, але любов здатна зблизити навіть таких різних людей. 

У метрі один від одного (2019)

“У метрі один від одного” – це драматична кіноповість, яка розповідає про історію двох підлітків, Стелли та Уїлла, які зустрічаються в групі підтримки для хворих на рак. Стелла, яка чекає на трансплантацію легень, і Уїлл, який має цистичну фіброзу, повинні триматися на відстані один від одного, щоб уникнути інфекцій. Проте, незважаючи на це, їхня близька дружба і почуття один до одного зростають, зачіпаючи ніжні струни в їхніх серцях і ставлячи під сумнів їхні власні межі і обмеження.

Пліткарка (2007)

Учні однієї з елітних шкіл Нью-Йорка в останній час отримали нове захоплення – всі вони уважно стежать за блогом певної “Пліткарки”, в якому публікуються всі найновіші та гарячі чутки про учнів цієї школи. Багато підлітків намагаються дізнатися, хто ж така ця “Пліткарка”, що веде блог, але її особистість ретельно прихована.

Тим часом, в блозі продовжують з’являтися новини. Коли до школи приїжджає дівчина на ім’я Серена ван дер Вудсен, яка рік тому від’їхала вчитися за кордон, блог переповнений припущеннями, чому Серена повернулася. Про її подругу Блер у блозі пишуть те, що вона зустрічається з багатим парнем Нейтом. Кожна новина зі школи обов’язково потрапляє в блог, що стає причиною багатьох конфліктів і інтриг.

Блактина лагуна (2012)

Дін і Емма випадково опиняються у водах Карибського моря і, пізніше, на одному з безлюдних островів. Все це сталося, коли дівчина випадково впала за борт корабля, а хлопець стрибнув у воду, щоб її врятувати. Життя на острові, звичайно, не легке, проте молоді люди непогано пристосувалися до нього і з часом перестають відчувати себе загубленими. Емма і Дін розуміють, що вони є одне для одного і кохання, яке спалахнуло між ними, може тривати дуже довго. Звичайно, вони чекають…

У повсякденному житті Емілі та Дін ніколи б не зв’язали стосунків – просто спілкування на випадок ввічливості. Проте обставини стикають їх разом. Під час розважального морського круїзу дівчина випадково випадає за борт, і Дін стрибає за нею у воду. Вони опиняються на шлюпці, яка відносить їх в відкрите море. Спасаючий берег виявляється островом, де, хочеш, не хочеш, але треба триматися одне за одного.

Привіт, Джулі (2010)

У далекому 1957 році з приїздом до міста родини Лоскі життя юної Джулі змінилося. Дівчинка з першого погляду закохалася в свого ровесника Брайса, який, на жаль, не відповідав її почуттям. Думаючи, що стидливість заважає хлопцеві закохатися, Джулі протягом наступних років намагалася розкріпостити його. Проте Брайс все це час мріяв, щоб його залишили в спокої та не ставили в незручне положення.

І таких ситуацій було не мало. Але коли Джулі почала розуміти, що Брайс не такий вже й хороший, він почав помічати, що вона дійсно особлива дівчинка, яких більше немає.

Після (2019)

Тесса Янг – зразкова дочка та зразкова студентка. Такій дівчині потрібен надійний і порядний хлопець, який у всьому її підтримуватиме і захищатиме. Однак справжні романтичні почуття з’являються у Теси до егоїстичного бунтаря з багатої сім’ї Хардіна Скотта.

Їхня випадкова зустріч змінює життя обох. Хардін відноситься до розряду хлопців, які використовують дівчат у своїх цілях, а потім кидають. Але Тесса западає йому в душу настільки, що всі думки починає займати тільки вона. Чи зуміє дівчина дізнатися, чому Хардін так розлючений на світ, і змінити його ставлення до життя?

Крізь моє вікно (2022)

Одна з головних персонажів комедійно-драматичного фільму “Із мого вікна” – Ракель, вже протягом тривалого часу таємно закохана в свого сусіда. Але численні спроби завоювати його серце завершуються виключно провалом. Проте скоро ситуація починає радикально змінюватися. Хлопець нарешті відповідає взаємністю і при цьому намагається приділяти їй всі свої вільні моменти. Проте їхня радість швидко обривається. Справа в тому, що його батьки категорично проти цього союзу. Незважаючи на всі зусилля змінити їхню думку, ситуація продовжує залишатися напруженою.

Проте Ракель так довго до цього йшла, що тепер після отримання взаємної симпатії не збирається в один момент від усього відмовлятися. Тому приймається рішення діяти радикальними методами. Ось тільки їх точно не схвалить коханий, якщо, звісно, він дізнається про все. У будь-якому разі діяти необхідно рішуче, оскільки часу абсолютно не залишилося. Ось тільки чи зможе Ракель довести почате до кінця.

Літо. Однокласники. Кохання (2017)

Лола Вільямc – шістнадцятирічна старшокласниця, яка стикається із звичайними підлітковими проблемами. Наприклад, на початку навчального року її хлопець, який повернувся з табору, безпосередньо повідомляє їй, що зрадив їй у таборі з іншою дівчиною, і Лола дуже страждає з цього приводу.

Крім того, планується поїздка до Парижа, куди підлітки мають поїхати всім класом. Там на них чекають захоплюючі прогулянки, шопінг, культурна програма і, звичайно ж, романтика. Але для Лоли поїздка може зірватися, оскільки її мати Енн незадоволена результатами дочкиної іспитів. Тим часом в особистому житті Енн така сама плутанина, як і у відносинах Лоли.

У ролях такі відомі актори як:

  • Майлі Сайрус;
  • Демі Мур;
  • Дуглас Бут.

Я дихаю (2014)

Шарлі – сімнадцятирічна дівчина, дуже замкнута і невпевнена у собі. Вона найчастіше соромиться і навіть не знає, яку професію їй вибрати після школи. Якось у її класі з’являється нова – цілеспрямована і весела Сара. Дівчина приваблює всіх, у тому числі й Шарлі, і незабаром вони стають хорошими подругами.

Сара та Шарлі разом обговорюють хлопців та шкільне життя, багато спілкуються, і їхня дружба стає все сильнішою. Але потім настає момент, коли Шарлі розуміє, що Сара маніпулює та користується її почуттями. Так подруги перетворюються на справжніх ворогів, протистояння яких продовжується як у школі, так і поза нею.

Страшенно красивий (2011)

Дія фільму відбувається в Нью-Йорку, в сучасному світі розкоші та гламуру на Мангеттені. Справжній король гламуру тут – Кайл, хлопець багатий і дивовижно красивий. Але чи можуть багатство і краса принести повне щастя, якщо немає кохання? Знайти свою єдину любов нелегко, і для того, щоб Кайл зустрів її, йому потрібно перетворитися на чудовисько. Справжнє, як у казці.

Головний герой згоден на все, навіть ризикувати тим, що якщо його у образі чудовиська не полюбить красуня, назад, у свій колишній світ, він вже не повернеться…

Анатомія кохання (2014)

Студентка університету Джейд Баттерфілд – красуня-блондинка з багатої сім’ї. Вона відмінно вчиться, і майже не має друзів, так як майже всі вільні години проводить з батьками та братом. У її класі навчається хлопець на ім’я Девід – небагатий прихильник автомобілів.

Девід довгий час не міг заговорити з Джейд, але одного разу між ними мов пробігла іскра, і молоді люди закохалися один в одного. Проте батько Джейд проти того, щоб вона зустрічалася з хлопцем нижчого за неї за статусом, тому він починає шукати негативні сторони у Девіда, шукавши в його минулому. Проте першій любові двох протилежностей ніщо не може завадити.

Школа Авалон (2010)

Эллі Пеннінгтон завжди вважала, що кохання з першого погляду – це повна дурниця. Але одного разу вона вирішила пробіжити по парку і зустріла його… Того самого хлопця, в якого майже одразу закохалася.

Проте як і Еллі, і об’єкт її захоплення відчували щось незвичне. Їм здавалося, що вони бачилися раніше, але не могли пригадати, де і коли. Події розгортаються так швидко, що навіть не вистачає часу оглянутися назад, особливо тепер, коли перед очима оживає давно забута легенда…

Неймовірний час (2013)

Саттер Кілі – старшокласник, який підробляє в магазині одягу та веде дуже розгульний спосіб життя. Його часто можна зустріти на вечірках, до того ж незмінно – з пляшкою алкоголю в руках. Поступово ця згубна звичка змінює його життя на гірший бік, і від нього навіть йде дівчина.

Напившись вкотре, він прокидається на газоні перед будинком своєї однокласниці Еймі Фінекі, яку раніше впритул не помічав. Вона, на відміну від нього, – зразкова учениця, впевнена у своєму майбутньому. Здається, що може зблизити таких несхожих характером людей? Але Саттер та Еймі закохуються один в одного, відчуваючи свої почуття на міцність.

Цього літа я стала вродливою (2022)

За однойменним романом Дженні Хан.

Любовний трикутник пов’язує одну дівчину і двох братів. Це історія про перше кохання, перше розбите серце і чарівність того єдиного чудового літа.

Якщо я залишусь (2014)

Дівчина на ім’я Мія обожнює грати на віолончелі і мріє вступити до престижної музичної школи. Має хлопця на ім’я Адам – рокера, відомого серед молоді. Вони обоє закохані в музику і один в одного, і мріють про світло майбутнє, але все змінює один-єдиний випадок.

Мія зі своїми батьками потрапляє до автокатастрофи. Її батьки одразу гинуть, а сама вона опиняється у комі. Перебуваючи між життям та смертю, вона може зробити вибір, що їй робити далі – піти за батьками або повернутися до життя, продовжуючи життя на самоті заради музичної кар’єри та коханого хлопця. Будучи в комі, вона ніби спостерігає за реальністю і за тим, як Адам боїться її втратити.

Три метри над рівнем неба (2010)

Парень Аче – безтрішечний хуліган і бунтар, чия вся життя складається з вечірок, мотоциклів, дівчат… Одного разу навіть отримує умовне покарання за побиття людини. А дівчина Бабі – з багатої родини, добра і невинна. Одного разу доля зводить їх, але перше знайомство для дівчини відбувається неприємно, оскільки Аче обзиває її.

Незабаром вони зустрічаються на вечірці спільних друзів. Тут між ними вибухає серйозна сварка. Але подруга Бабі, Катя, зустрічається з другом Аче, Поло, так що тепер Аче і Бабі починають бачитися набагато частіше, хоча й не бажають цього.

Але поступово вони починають закохуватися одне в одного, самі цього не помічаючи. Незабаром Аче вже не може жити без Бабі, але її мати і друзі проти такого хлопця-бунтаря і хочуть завадити їхній любові.

Будка поцілунків (2018)

Ель – мила та безпосередня дівчина, яка навчається у старшій школі. Як і всі її ровесниці, вона мріє про романтичні стосунки, але поки що має лише один дитинство, з яким героїня фільму разом виросла і досі підтримує товариські стосунки.

Вирішивши взяти участь у святі, званому «Будкою поцілунків» старшокласниця навіть не припускала про те, що її партнером з цієї гри стане старший брат її нерозлучного приятеля. Ной – стрункий, впевнений у собі хлопець і дівчині важко встояти перед його чарівністю. Бентежить її лише одне, згідно з дружнім договором їй заборонено зустрічатися з цією привабливою молодою людиною.

Кіт (2008)

У класі, де вчиться Наталі, з’являється новий учень на ім’я Кіт. Спочатку вони жахливо не ладять, але, як нещастя, Кіта ставлять в пару до Наталі на лабораторній роботі. Під час роботи вони випадково зачіпають тему майбутнього і сперечаються – Наталі стверджує, що потрібно ставити високі цілі, а Кіт живе одним днем і не думає про майбутнє.

Тим часом Наталі знайомиться з Рафом, який їй відразу подобається, але Кіт запрошує її на зустріч, а Раф ревнує. Кіт приводить її на своє улюблене місце – скелю з видом на море, розповідає про своє життя, але приховує деякі деталі.

Наталі все частіше хочеться зустрічатися з Кітом, хоча її дратує його безтурботність. Коли через Кіта вона програє у декількох турнірах з тенісу, їй забороняють бачитися з ним у школі. Тоді вона йде до нього додому, і там випадково дізнається, що Кіт хворіє на рак.

Хімічні серця (2020)

У класі, де вчиться Наталі, з’являється новий учень на ім’я Кіт. Спочатку вони жахливо не ладять, але, як нещастя, Кіта ставлять в пару до Наталі на лабораторній роботі. Під час роботи вони випадково зачіпають тему майбутнього і сперечаються – Наталі стверджує, що потрібно ставити високі цілі, а Кіт живе одним днем і не думає про майбутнє.

Тим часом Наталі знайомиться з Рафом, який їй відразу подобається, але Кіт запрошує її на зустріч, а Раф ревнує. Кіт приводить її на своє улюблене місце – скелю з видом на море, розповідає про своє життя, але приховує деякі деталі.

Наталі все частіше хочеться зустрічатися з Кітом, хоча її дратує його безтурботність. Коли через Кіта вона програє у декількох турнірах з тенісу, їй забороняють бачитися з ним у школі. Тоді вона йде до нього додому, і там випадково дізнається, що Кіт хворіє на рак.

Ангус, стрінги та поцілунки взасос (2008)

Джорджія Ніколсон – підліток чотирнадцяти років, яка живе з батьками та трьома роками молодшою сестрою. Як і багатьох підлітків, її батьки не розуміють, а маленька сестра так і взагалі дратує дівчину.

Вона пише щоденник, куди записує всі свої підліткові переживання: вона сумує тим, що у неї немає хлопця, комплексує через свій зовнішній вигляд – хоче мати менший ніс і стати блондинкою.

Фільм наповнений забавними та романтичними курйозами життя підлітка, її радощами та переживаннями.

Фільми про підліткове кохання надають можливість глядачам пережити щось більше, ніж просто розважальний фільм. Вони допомагають зрозуміти, що кохання – це складний, але важливий елемент підліткового життя, який може вплинути на подальший розвиток особистості.

Питання – Відповідь

Хто створив перший фільм про підліткове кохання?

Перший у світі фільм про кохання підлітків важко визначити точно, оскільки багато фільмів з цією тематикою були зняті в різні часи в різних країнах. Однак, одним з ранніх фільмів, що відображав підліткове кохання, є “Ромео та Джульєтта” (Romeo and Juliet) з 1908 року. Цей німий фільм був знятий американським режисером Дж. Стюартом Блектоном і є одним із перших екранізованих варіантів трагедії Вільяма Шекспіра “Ромео і Джульєтта”. У фільмі показано історію кохання молодих героїв і їх боротьбу зі своєю сімейною ворожнечею. Цей фільм можна розглядати як один з перших прикладів екранізації підліткового кохання.

Хто першим створив кіно?

Історія кінематографу включає в себе велику кількість винаходів, досліджень та внесків різних людей з усього світу. Однак, якщо говорити про ранній відомий приклад створення кіно, то варто згадати французького винахідника і фотографа Луї Жака Манде-Дагерра. У 1830-1840-х роках він розробив дагеротип – один із перших методів фіксації зображень на пластині. Цей винахід відіграв важливу роль у подальшому розвитку кінематографу, бо його можна вважати одним із перших спроб створення рухомих зображень. Таким чином, Луї Дагер вважається одним з піонерів кіно.

Яка комедія про кохання підлітків є найбільш популярною?

Одна з найкращих комедій про кохання підлітків – “10 речей, які я ненавиджу у тобі” (10 Things I Hate About You). Цей фільм розповідає історію кохання двох підлітків, які спочатку ненавидять один одного, але потім закохуються.

Цю сторінку знаходять по таким запитам:
фільми про підліткове кохання, що подивитись про підліткове кохання

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *