Золоті каблучки з агатом: прикраси, що вражають уяву

Зміст

Всі хочуть носити каблучки – щоб підкреслити довгі музикальні пальці чи візуально подовжити широку долоню. Можна відшукати найрізноманітніші моделі, а якщо серед обраних каблучки з чорним агатом, то пошук перетвориться у справжню насолоду. 

Непроглядно темний камінь феєрично поєднується з золотом, в одній прикрасі втілюється природне сяйво та загадкові відблиски. Це популярний ювелірний виріб в Україні, як в стилі мінімалізму та і в вишуканому дизайні. Адже агат залишається доступною вставкою нейтрального кольору. Купити кільце з агатом (https://zolotoy-standart.com.ua/ua/catalog/koltsa-s-agatom/) може кожен, існують жіночі, чоловічі та універсальні варіанти. 

Камінь агат – нерозгадана таємниця 

Чому цей напівкоштовний мінерал так часто вставляють саме в каблучки? Тому що це відомий здавна талісман, який можна одягати під час мандрівки чи вирушаючи на важливу зустріч. Золоті перстні з агатом наділені здатністю поглинати негативну енергію з довкілля, незалежно від того, чи це якісь шкідливі фактори, чи ворожі підступи. Вирішальною виступає віра в силу каменю. 

Тобто купити агат варто тому, хто твердо налаштований досягти запланованої мети. Крім того в ньому закладені властивості передбачення та лікування хвороб опорно-рухової системи, мігрені, отруєння. Саме чорний агат вважається найсильнішим оберегом, який підходить майже всім. 

Для багатьох важливою буде форма вставки в каблучці. Оскільки агат може мати різну форму, декоративність прикрас з ним задовольнить різноманітні смаки: 

  • геометрія набуває неймовірних форм, 
  • доріжки з дрібного каміння доповнюють центральний камінь,
  • квадрат втілює елемент гармонії, 
  • ромб, включений в каталог, додає екстравагантності, 
  • трикутник дозволяє експериментувати з символізмом, 
  • квіти наділені романтичним мотивом, 
  • кульки створюють футуристичний ефект. 

Найбільш сприятливим знаком Зодіаку для цього мінералу вважається Телець, яскравий представник земної стихії. Також носити золоті каблучки з агатом можна Близнюкам, Ракам, Рибам та Терезам. А от Скорпіонам, Дівам та Овнам краще уникати таких прикрас. Інші знаки можуть носити агат за бажанням, але помітного впливу він не чинитиме. 

Кільця з агатом із золота 585 проби 

Переважна більшість прикрас з такою вставкою виготовлена з червоного золота у розповсюдженому сплаві. Також можна відшукати вироби з комбінованого золота, в яких вигадливо сплітаються червоний та білий. Їх об’єднує надійність та втілення всіх переваг дорогоцінного металу. Каблучки з агатом із золота часто об’ємні, у них поєднуються елементи різної форми, що робить їх ідеальною вечірньою прикрасою. 

Крім центрального каменя перстні можуть містити інші вставки. Це дозволяє розкрити нові можливості агату, який успішно поєднується з цілою палітрою кольорів: 

  1. Фіаніти створюють успішні бюджетні композиції. Найбільш поширені нейтральні білі, іноді використовується червоне та чорне каміння. 
  2. Нанокристали – сучасний різновид ювелірних матеріалів. В зеленому забарвлені вони приголомшливо підкреслюють чорні агати. 
  3. Кольорова емаль робить кільця з агатом схожими на витвір фантазії. 

Когось може здивувати, чому ж в цьому переліку немає діамантів? Справа в тому, що вони не надто сприятливі сусіди для чорного агату. Також небажані поряд прикраси з рубінами і гранатами червоних відтінків. А от зелене каміння пасуватиме – наприклад, смарагд, жадеїт, авантюрин відповідного забарвлення. 

Тож не залишилося жодних перешкод, щоб вирушити за новою покупкою. Ціна на агати в каблучках порівняно доступна, що потішить всіх, хто зацікавився властивостями каміння. Ювелірний магазин «Золотий Стандарт» (https://zolotoy-standart.com.ua/ua/) готовий продемонструвати чимало новинок та успішних моделей. Їхня якість підтверджена сертифікатами, а завдяки акціям можна заощадити як постійним клієнтам, так і тим, хто наважився вперше придбати каблучку. Зручні способи оплати та доставки в Києві і по всій країні зроблять покупку швидкою та успішною. 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *