Порівняння механік слотів від WinnersGame. Каскадні барабани, символи, що розширюються, тощо

Зміст

Усі слоти працюють завдяки наявності основних ігрових моментів. Рух барабанів, зупинка і подальше просування подієвого ряду дають змогу ігровому процесу розвиватися. Усе це називається механікою. На сайті https://winnersgame.com.ua/ можна подивитися порівняння деяких із них.

Що собою являє механіка в слотах?

Механіка – це схема, за якою здійснюється циклічність подій у слотах. Цей спосіб був застосований у найпершому автоматі й досі залишається актуальним. Класика представлена в русі барабанів по вертикалі з подальшою їхньою зупинкою. З процесом розвитку автоматів і технологій платформа почала вбирати в себе додаткові функції. Іноді все доходить до того, що в спінах можна не визнати сам слот.

Є три основні події, що відбуваються після зупинки барабанів:

  • отримання виграшу;
  • запуск бонусу;
  • програш.

Після цього цикл повторюється. Якщо є додаткова опція, то після виграшної комбінації є вибір для запуску ризик-гри. Це дає змогу збільшити суму виграшу.

Види механіки

Розробники не обмежуються класичними спінами. Вони беруть схему як за основу і додають туди нові механіки. Серед них є кілька популярних.

Каскадні обертання

Цей різновид було впроваджено у 2011 році, і він був на піку затребуваності протягом 10 років. Користувачам був представлений новий геймплей. Після того як випадало виграшне комбо, його знаки зникали. На нове місце пересувалися сусідні символи. Додатково з кожним таким респіном застосовувався прогресивний множник.

Механіка InfiniReels

Вона була придумана у 2020 році. Її суть проста – за кожну перемогу з’являються нові барабани. Їх початковий обсяг 3-5, а додається завжди по одному. Так відбувається, поки є комбінації. Після того, як виграш був отриманий, все повертається до початкової кількості.

Механіка Popwins

Це ще одна впроваджена механіка, яка трохи схожа на попередні версії. У ній розмір ігрового поля збільшується не по ширині, а у висоту.

Усі символи, які стали частиною переможної комбінації, пропадають з поля. Замість них утворюються 2 порожні осередки і барабани, за рахунок чого зростає висота. Усі порожні поля заповнюються символами і теж беруть участь у комбінації. Такі символи, що розширюються, стали дуже популярними й активно розбираються розробниками для нових ігор.

Механіка робить ігровий процес динамічним і живим. Такі незвичайні способи роботи зі слотами підігрівають інтерес гемблерів і підвищують рейтинг ігрового майданчика та провайдера.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *