зуботехнічні інструменти

Особливості зуботехнічних інструментів

Зміст

Коли настає момент вибирати спеціальні зуботехнічні інструменти то інтернет-магазин SeTrade завжди до послуг клієнтів. Тут можна вибрати все те, що знадобиться, купити найкраще для стоматологічної сфери. 

Інструменти, призначені для зубних техніків, можна сміливо порівняти з інструментами, які використовують ювеліри або скульптори. Навіть сама професія зубного техніка, повинна поєднувати професію хіміка, фізика, математика. До того ж можуть міститися творчі елементи. Адже може знадобитися створити скульптурні моделі з воску. І для того, щоб мати можливість відповідати всім поставленим вимогам, інструменти для зуботехніка повинні виготовлятися виключно з матеріалів високої якості. 

Сама ж зуботехнічна лабораторія ділиться на кілька кімнат, в кожній з яких відбувається кожна з частин процесу, коли виготовляються ортопедичні конструкції. Важливо правильно організувати простір, оснастити витяжками, інструменти мають лежати на своїх місцях, відповідаючи певному порядку. 

Що варто знати про ротаційні інструменти? 

Для того, щоб протезні конструкції мали потрібну форму, рельєф та розмір, для цього використовують обертові інструменти, призначені для роботи зубних техніків:

  • В першу чергу йдеться про спеціальні зуботехнічні бори. Вони можуть бути твердосплавними, турбінними з алмазним покриттям. Призначені для точного розрізання коронок;
  • Стоматологічні фрези. Це зуботехнічні інструменти з твердих сплавів. Вони призначаються для того, щоб розрізати та шліфувати кераміку, гіпс, пластмасу. Також це стосується твердих та благородних металів та титану.

Поліри можуть відрізнятися за ступенем зернистості і це позначається за допомогою певного кольору. Застосовують для того, щоб шліфувати та полірувати конструкції, виконуючи низькі обороти. 

Для того, щоб різати кераміку, імітувати міжзубні щілини, використовуються диски. Працювати з насадками можна за допомогою зуботехнічного мікромотору. Сам же процес шліфування, полірування, використовуючи різні етапи підготовки конструкцій, можна проводити за допомогою спеціальних шліфувальних щіток. 

Високі вимоги до зуботехнічних інструментів 

Перше, що варто відзначити: будь-яка ортопедична конструкція не має доставляти пацієнтам дискомфорт. Сьогодні вимоги до естетики дуже високі, і це змушує зубного техніка стати художником у прямому сенсі слова.  Тільки так вийде бути певним, що пацієнт залишиться задоволений результатом. 

Тому важливо купити виключно якісні інструменти певного призначення. Зробити це можна у спеціальному онлайн-магазині, за прийнятними цінами. При бажанні клієнт має змогу звернутися до менеджера за порадою, щоб той розповів, які інструменти підходять для конкретного випадку.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *