Не приходять сповіщення в Instagram: що робити

Зміст

Instagram – це популярна соціальна мережа, де користувачі можуть обмінюватися фотографіями та відео, спілкуватися з друзями та стежити за новинами. Проте іноді можуть виникати проблеми з отриманням сповіщень від цієї платформи, що може бути досить обтяжливо. У цій статті ми розглянемо деякі можливі причини цього та розкажемо вам як включити звук сповіщення в Instagram.

Чому не приходять сповіщення з Instagram на iPhone

Порою може статися так, що сповіщення від Instagram не надходять на ваш iPhone, що може дуже розчаровувати, особливо коли ви очікуєте на важливі повідомлення чи оновлення від друзів. Причиною цього можуть бути через неправильне налаштування сповіщень, проблеми з інтернет-з’єднанням, проблеми з додатком, блокування сповіщень, не оновленням додатку або відсутності активності.

Однак існує кілька рішень, які можуть вам допомогти вирішити цю проблему.

Як включити сповіщення на смартфоні

Найперше, потрібно переконатися, що ви дозволили своєму телефону надсилати вам Instagram сповіщення. Це можна перевірити у налаштуваннях вашого смартфона. Відкрийте програму “Налаштування”, у строці “Додатки” знайдіть Instagram, натисніть на нього та перейдіть до пункту “Сповіщення”. Якщо сповіщення вимкнене потрібно його включити.

Як включити сповіщення в Instagram

Як включити сповіщення в Instagram для Android:

 1. Відкрийте додаток Instagram на вашому пристрої Android.
 2. Натисніть на значок профілю внизу справа екрана, щоб увійти в свій профіль.
 3. Торкніться трикутника зі стрілкою у верхньому правому куті екрана, щоб відкрити меню.
 4. Прокрутіть вниз і виберіть “Налаштування”.
 5. Торкніться “Повідомлення”.
 6. У розділі “Сповіщення” ви можете налаштувати різні типи сповіщень, такі як повідомлення про нові повідомлення, історії, вподобання тощо. Включіть потрібні вам опції, переключивши їх на позицію “Увімк.”.

Як включити сповіщення в Instagram для iOS:

 1. Відкрийте додаток Instagram на вашому пристрої iOS.
 2. Торкніться значка “Профіль” у нижній частині екрана.
 3. Торкніться трикутника зі стрілкою у верхньому правому куті екрана.
 4. Прокрутіть вниз і виберіть “Налаштування”.
 5. Торкніться “Повідомлення”.
 6. У розділі “Сповіщення” ви зможете вибрати різні типи сповіщень, такі як нові повідомлення, історії, вподобання тощо. Торкніться потрібних опцій, щоб включити їх.

Ці кроки допоможуть вам налаштувати сповіщення в Instagram на вашому пристрої Android або iOS.

Ось декілька порад, для того, аби ваші сповіщення точно запрацювали:

 • Необхідно періодично оновлювати програму Instagram до останньої версії, оскільки старі версії можуть мати помилки, які призводять до неправильної роботи сповіщень. Відкрийте App Store (для iOS) або Google Play Store (для Android), знайдіть Instagram у розділі “Оновлення” і встановіть останню версію програми.
 • Іноді проблеми з отриманням сповіщень можуть бути пов’язані з поганим з’єднанням з Інтернетом. Переконайтеся, що ваш пристрій має стабільне підключення до Wi-Fi або мобільного Інтернету.

Якщо все вищезазначене налаштовано правильно, а сповіщення все ще не надходять, спробуйте вийти зі свого облікового запису Instagram і знову увійти. Або видаліть програму та загрузіть її ще раз. Іноді це може вирішити проблему, особливо якщо сталася помилка з автентифікацією облікового запису.

Сподіваємося, що ці поради допоможуть вам розв’язати цю проблему з отриманням сповіщень в Instagram і знову насолоджуватися всією функціональністю цієї соціальної мережі.

Цю сторінку знаходять по таким запитам:
чому не приходять сповіщення з інстаграму на айфон, як включити звук сповіщення в інстаграмі, push-сповіщення в Instagram, як включити сповіщення в Instagram

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *