Як вибрати кваліфікованого невропатолога: поради та рекомендації

Зміст

Одним з важливих напрямків у роботі невропотолога є лікування болю — саме з цим симптомом пацієнти найчастіше звертаються до спеціаліста. Біль може мати найрізноманітнішу локалізацію (область голови, спина, шия, кінцівки тощо) та з’являтися з різних причин (особливості праці, супутні захворювання).

Знайти досвідченого лікаря-невролога, який зміг би виявити точну причину цього симптому й ефективно її усунути, не завжди просто. У клініці Тайм+ до кожного пацієнта особлива увага та підхід. Записатися на консультацію можна на сайті https://timeplus.ua/konsultatsiia-nevropatoloha-onlain або безкоштовно за номером телефону зазначеному на сайті клініки.

В клініці первинна консультація триває щонайменше 45 хвилин, щоб забезпечити повноцінний збір інформації про стан здоров’я, провести обстеження та розробити індивідуальний план лікування.

На що звернути увагу обираючи лікаря-невропатолога?

Обираючи лікаря варто скористатися простими порадами:

Рекомендації

Попросіть рекомендації від друзів, родичів або колег, які мали досвід лікування у вибраного вами невролога. Додатково перегляньте доступну інформацію та відгуки про інших лікарів у вашому регіоні на спеціалізованих медичних порталах або форумах.

    Кваліфікація та досвід

    Дізнайтеся чи має лікар сертифікати або дипломи від відомих медичних установ чи асоціацій? Чи має невропатолог досвід у лікуванні конкретного захворювання яке вас цікавить наприклад, у лікуванні головного болю, епілепсії або порушеннях рухової активності.

    Доступність розташування

    Переконайтеся, що невролог працює у зручному для вас місці та має доступні для вас години прийому. 

      Зустріч і спілкування

      Під час    консультації переконайтеся, що вам комфортно спілкуватися з лікарем і він розуміє ваші потреби та побоювання. Справжній лікар заспокоює та створює атмосферу довіри.

        Ці кроки допоможуть вам обрати найкращого невролога для вашого здоров’я та потреб.

        Як виглядає візит до невролога?

        Під час першого візиту невролог проводить детальну медичну бесіду. Будьте готові до потенційних питань, які можуть виникнути. До найпоширеніших питань відносять наступні: 

        • прийом ліків;
        • симптоми; 
        • наявність алергій;
        • наявність хронічних та спадкових захворювань; 
        • чи присутні неврологічні захворювання в родині.

        Часто невролог також запитує про ваш спосіб життя, роботу чи дієту. Вся ця інформація дає лікарю більш повну картину і полегшує постановку точного діагнозу.

        На основі зібраної бесіди невролог переходить до наступної частини консультації, тобто простого обстеження нервової системи. Як правило, в цьому випадку фахівець перевіряє фізіологічні рефлекси (двоголовий, колінний, гомілковостопний, плечепроменевий та ін.). Також перевіряється правильність мови і відчуття, постава тіла і манера ходьби пацієнта. Часто для постановки діагнозу лікарю достатньо однієї бесіди та простого огляду. У разі сумнівів лікар-невролог направить пацієнта на додаткове неврологічне обстеження.

        Залишити відповідь

        Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *