Баба Люба з серіалу Сліпа: хто грає та де живе

Зміст

Український телевізійний серіал “Сліпа” став яскравим явищем у мистецькому світі, вражаючи глядачів своєю загадковістю та вражаючими персонажами. Стрімко завоювавши популярність, цей серіал привертає увагу не лише захоплюючим сюжетом, але й непередбачуваними поворотами, що залишають глядачів на межі своїх емоцій. У наступних рядках ми детальніше розглянемо основні аспекти цього захоплюючого творіння та відкриємо деякі таємниці його створення.

Про серіал

Український містичний серіал “Сліпа”, що базується на реальних історіях людей, продовжує завойовувати серця глядачів. Відомо, що коли вийшов “Сліпа” у 2020 році, то одразу було прийнято рішення про продовження зйомок через безумовну популярність. Зараз вже знято 5 сезонів, а загальна кількість серій – 356.

  • Виробник –  Спейс Продакшн;
  • Режисери-постановники – Сергій Уманець, Єлизавета Хоменко, Анатолій Степаненко;
  • Оператори-постановники – Олег Горобець, Євген Михайлов (II);
  • Актори 2-го плану – Андрій Карпов, Вова Степаненко, Євген Олійник, Сергій Ліхтей, Віталій Новікова, Тетяна Графт, Анастасія Назаренко, Таісія Хвостова.
1 сезонРік 2020, серій 60, ~25 хвилин
2 сезонРік 2020, серій 62, ~25 хвилин
3 сезонРік 2021, 99 серій ~25 хвилин
4 сезонРік 2022, 56 серій, ~25 хвилин
5 сезонРік 2023, 95 серій, ~25хвилин
ЖанрМелодрама

Хто грає головну героїню

За сюжетом, головна героїня – це сліпа провидиця, яку звуть баба Люба. Вона відчуває людей і має велику силу передбачення. Завдяки прикметам і особливим знанням, жінка підказує героям серіалу, як захистити себе і своїх рідних від помилок та життєвих негараздів. В цьому їй допомагає онука Катя, яка веде свій блог у мережі та розповідає історії людей. Хоча в інших країнах є також подібна програма, все ж таки багато глядачів схиляються до думки, що бабуся дійсно має екстрасенсорні здібності, і дійсно не бачить. Втім, продюсери досить довго приховували її особистість, і досі не розкривають її. Що лише додає таємничості її фігурі.

Як і де шукали головну героїню

Продюсер Дарія Легоні-Фіалко про створення серіалу каже так:

“Ми дуже довго шукали нашу бабусю, бо були впевнені, що в наш час ще є справжні сліпі провидиці, які бачать долі та допомагають людям. Ми шукали її надзвичайно довго, і в певний момент навіть втратили віру, що знайдемо. Але нам вдалося знайти ту саму бабусю. В нашій бабі Любі є потужність, сила та харизма, які допомагають їй бачити набагато більше, ніж зоряним людям. У неї для кожного знайдеться правильна порада, мудре слово та відповідь навіть на найскладніше життєве питання”.

Чому про бабусю ніхто нічого не знає

Про акторку, що грає роль сліпої бабусі Люби, точно ніхто не знає, бо головну героїню не розсекречують. Існують думки, що це реальна жінка, яка володіє магічною силою та допомагає людям. Однак у мережі знайти якусь інформацію про неї майже неможливо. Це досить таємнича особистість. Скоріше за все, це зроблено з метою ще більш зацікавити глядачів.

Де живе бабуся Люба

Також достовірно не відомо, де живе бабуся Люба. Проте є інформація, що вона мешкає у межах Верховинського району Івано-Франківської області, між селами Буркут, Грамотне та Пробойновка.

Хто така онука баби Люби

Насправді мало відомостей і про серійну онуку баби Люби. Не відомо, чи є дівчина реальною родичкою жінки. Відзначається лише те, що роль Каті виконала актриса Марія.

Чим займається бабуся

На соціальних мережах ТікТок та Facebook можна знайти відео з бабусею Любою. На них жінка розповідає про війну Росії проти України та про те, що чекає на українців у майбутньому. Вона запевняє, що зло ніколи не переможе. Тому вдома українців все одно засвітиться світло.

Бабуся Люба – це не лише персонаж у серіалі “Сліпа”, але й символ мудрості, віри та надії. Її персонаж вражає глядачів своєю таємничістю та внутрішньою силою, яка допомагає їй бачити більше, ніж іншим людям. Через її поради та мудрість, вона стає своєрідним наставником для героїв серіалу, вказуючи їм шлях до правильного вибору та мирного життя. Бабуся Люба залишається невідомою та загадковою фігурою, але її слова та вчинки залишають глибокий слід у серцях глядачів, нагадуючи нам про важливість мудрості та доброти в нашому світі.

Питання – Відповідь

Коли відбувся перший показ цього серіалу?

Дуже цікава дата – 24 лютого 2020 року.

Скільки років бабусі?

Невідомо.

Чи дійсно бабуся незряча?

Більшість людей притримуються саме цієї думки.

Цю сторінку знаходять по таким запитам:
баба люба з серіалу сліпа, Хто грає сліпу бабу Любу, Як знайти сліпу бабу Любу, Хто така сліпа бабуся Люба, адреса сліпої баби люби, офіційний сайт баби люби, номер телефону сліпої баби люби

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *